لیزر الکساندرایت کندلا

5/5 - (1 امتیاز)

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از مارک های معروف در زمینه دستگاه های لیزر پوست و مو است. لیزر الكساندرایت به ویژه برای رنگ های پوستی بسیار روشن و تیره بسیار مفید است. در زمینه رفع موهای زائد بی نظیر است و قیمت آن چندین برابر بیشتر از سایر دستگاه های لیزر ، پوست ، مو و زیبایی است.

مزایای لیزر الکساندرایت کندلا

از مزایای این دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می توان به دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت تنظیم آن اشاره کرد که کمتر به دستگاه لیزر مویرگی موجود در بازار مجهز است. به دلیل عمق نفوذ زیاد ، این طول موج بر روی فولیکول های مو که سلول های بنیادی مو نامیده می شوند ، بسیار سریع و دقیق تأثیر می گذارد. با از بین بردن آنها بدون آسیب رساندن به سلول ها و بافت های دیگر ، پس از انجام تعداد جلسات لازم ، حذف دائمی مو انجام می شود. افزونگی به دنبال خواهد داشت.

https://lms.omniupdate.com/eportfolios/16/ale

تعداد جلسات لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد که معمولاً در اولین بازدید از مرکز لیزر توسط پزشک تعیین می شود. یکی از مهمترین عوامل در تعیین جلسات لیزر ، ناحیه ای است که باید تحت لیزر قرار گیرد. مو در قسمت های مختلف نیاز به جلسات مختلف دارد. البته عواملی مانند رنگ پوست ، رنگ و ضخامت مو در ریزش مو موثر است.

افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند باید حدود 4-6 ماه صبر کنند تا پوست آنها به رنگ طبیعی خود برگردد ، سپس با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا همچنین گزینه هایی دارد که می توان با تنظیم مدت زمان نبض و اندازه لکه های لیزر ، روی پوست نیمه برنزه لیزر کرد. البته این تنظیمات باید توسط متخصصان و افراد آموزش دیده انجام شود ، بنابراین به طور کلی بهتر است قبل از بازگشت رنگ پوست به حالت طبیعی ، از لیزر موهای زائد خودداری کنید.

بیشتر بخوانید.

ویژگی های لیزر الکساندرایت کندلا

ویژگی ها و قابلیت های جدید تعبیه شده در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با فناوری پیشرفته ؛ استفاده از این دستگاه به عنوان سریعترین ، کارآمدترین و ایمن ترین دستگاه لیزر مو تقریباً در هر سالن زیبایی و مطب پزشک و کلینیک لیزر مو برای مشتری عمومی با پوست روشن و سبز مورد استقبال قرار گرفت. البته اگر موهای شما سفید یا بسیار سبک است زیرا حاوی رنگدانه نیستند ، نمی توانید از دستگاه لیزر استفاده کنید.

این باور که سرطان زایی لیزر برای قسمت های مختلف بدن کاملاً اشتباه است. بر اساس آخرین تحقیقات ، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای لیزر موهای زائد کاملاً ایمن هستند و هیچ عارضه جانبی از جمله سرطان در بافت های مختلف بدن یا آسیب به اندام های داخلی بدن ندارند. اگر بخیه یا زخم باز دارید ، نباید منطقه و مناطق اطراف آن را لیزر کنید زیرا احتمال ایجاد زخم یا عفونت در این مناطق وجود دارد.

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت کندلا پوست شما را روشن و صاف می کند. بنابراین تیرگی پوست زیر بغل پس از لیزر نمی تواند به دلیل لیزر درمانی باشد. تیرگی زیر بغل می تواند به دلیل شرایط خاصی مانند دیابت یا چاقی یا استفاده بیش از حد از تیغ باشد. اگر جلسات درس لیزر را کامل نکردید ، بهتر است ادامه دهید و از روش هایی مانند مرطوب کننده زیر بغل ، استفاده از کرم های جوان کننده پوست ، استفاده از لیزر درمانی و درمان های خانگی برای کاهش تیرگی زیر بغل استفاده کنید. از لیزر موهای زائد نیز برای آقایان استفاده می شود.

رایج ترین درخواست برای مردان ، لیزر موهای زائد در پشت گردن است ، زیرا آنها را از مراجعه مکرر به آرایشگر و اصلاح یا اصلاح موهای پشت گردن نجات می دهد. موهای ضخیم و پوست انعطاف پذیر باعث می شود مردان نسبت به زنان کمی موهای لیزر مویی داشته باشند. اما مردان به طور کلی کمتر از درد ناشی از لیزر و عوارض جانبی آن مانند سوزش و قرمزی شکایت دارند. مشکل دیگر مردان ریش مو است – یا باید هر روز کاملاً اصلاح شود و یا اینکه مورد علاقه خود باشد. اما لیزر آنها را راحت تر می کند.

برتری لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از سه دستگاه برتر مورد تأیید FDA است. طبق تحقیقات FDA ، دستگاه کندال الکس هیچ عارضه ای برای بیمار ندارد و در صورت استفاده توسط یک فرد واجد شرایط و باتجربه کاملاً ایمن است. هنوز هیچ دستگاه دیگری به منظور از بین بردن موهای زائد توسط FDA تأیید نشده است.

 

فلوئنس (0.25 میلی ثانیه تا 100 میلی ثانیه) اندازه نقطه (میلی متر)
40 to 400 J/cm2 3
10 to 200 J/cm2 3 x 10
9 to 40 J/cm2 5
6 to 150 J/cm2 6
6 to 100 J/cm2 8
6 to 60 J/cm2 10
10 to 40 J/cm2 12
6 to 30 J/cm2 15
6 to 20 J/cm2 18
5 to 16 J/cm2 20
4 to 13 J/cm2 22
3 to 11 J/cm2 24

 

 

دستگاه خنک کننده داینامیک

کنترل های مجتمع ، ظرف برودتی

و هندزفری با فاصله سنج

HFC 134a Cryogen
دامنه قابل تنظیم کاربر: 10-100 میلی ثانیه مدت زمان اسپری DCD
دامنه قابل تنظیم کاربر: 20-100 میلی ثانیه مدت زمان اسپری DCD
دامنه قابل تنظیم کاربر: 10-50 میلی ثانیه مدت زمان پخش پس از اسپری DCD
دستی سازگار با خنک کننده هوا اختیاری (ACC) موجود است

فناوری دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه های لیزر موهای زائد لیزر الکساندرایت کندلا یکی از جدیدترین دستگاه های موجود در بازار برای از بین بردن موهای زائد است که با استفاده از فناوری بسیار پیشرفته موهای لیزر الکس و یاگ توانسته است سرعت و سرعت بالاتری داشته باشد.

نوری که توسط لیزر لیزر الکساندرایت کندلا ساطع می شود با نور خورشید یا لامپ متفاوت است. نور خورشید و لامپ ها از ترکیبی از طول موج های مختلف تابش تشکیل شده اند ، در حالی که نور لیزر از یک طول موج منفرد ساخته شده است. هر طول موج اثرات مختلفی بر روی سطوح مختلف دارد و بسته به این ویژگی ها از لیزرها برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. لیزر الکساندرایت کندلا دارای طول موج کوتاه تری است و می تواند موهای زائد را از بین ببرد. لیزر الکس در طیف الکترومغناطیسی از قرمز تا مادون قرمز انرژی تولید می کند که تابش آن با افزایش دما افزایش می یابد.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با فناوری پیشرفته ؛ استفاده از این دستگاه به عنوان سریعترین ، کارآمدترین و ایمن ترین دستگاه لیزر مو
لیزر الکساندرایت کندلا

دقت لیزر الکساندرایت کندلا

دقت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به حدی است که می تواند روی یک سطح خاص متمرکز شود بدون اینکه روی سطح دیگر تأثیر بگذارد. این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد در قسمت های وسیع بدن و برای انواع پوست از سفید تا سبز استفاده می شود.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از جدیدترین دستگاه های حذف مو در بازار است که دارای فناوری بسیار پیشرفته و سریعتر از سایر لیزرها است. این لیزر در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بهترین عملکرد را دارد. افرادی که موهایشان خاکستری یا روشن است کاندید مناسبی برای این روش نیست زیرا حذف موزهای اضافی آنها بسیار دشوار است. یکی دیگر از عواملی که دامنه طول موج را تحت تأثیر قرار می دهد میزان ملانین موجود در مو است. ملانین ماده اصلی مو و اپیدرم است که نور را جذب می کند. هرچه طول موج بیشتر باشد ، ملانین کمتری جذب می کند.

 

تفاوت لیزر الکساندرایت کندلا با سایر دستگاه ها

در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا انرژی توسط فولیکول های مو جذب می شود. اگر موها ضخیم و تیره است. با تابش لیزر کم انرژی انرژی کافی را جذب می کند ، اما برای اینکه روی موهای نازک تأثیرگذار باشد باید انرژی بیشتری را در مدت زمان کمتری استفاده کنید. اکثر دستگاه های لیزر نمی توانند در مدت زمان کوتاهی توان کافی را تأمین کنند. اما دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا  برخلاف سایر دستگاه های لیزر ، می تواند در مدت زمان کوتاه به طور متناوب تابش پرانرژی زیادی را منتشر کند.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با ویژگی هایی مانند نفوذ عمیق تر به منطقه هدف و سرعت بالاتر از کارآیی بیشتری نسبت به دستگاه IPL برخوردار است. اگرچه دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا  و IPL هر دو از فناوری نوری برای از بین بردن دائمی موهای شکننده بدن و صورت استفاده می کنند ، اما در IPL نور با طول موج های مختلف روی پوست پخش می شود ، بنابراین پوست یک فرصت دارد. جذب نور در طول موج صحیح. بسیار کمتر از لیزر کندال الکس است. زیرا در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ، پرتوهای نور متمركز با طول موج خاص كاملاً جذب فولیكول مو می شوند. این به پوست می تابد ، بنابراین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در عین ایمنی بسیار سریعتر و کارآمدتر از IPL است.

 

چرا لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا همچنین توانایی از بین بردن بیشتر خال کوبی های جوهر را با خطر بسیار کم دارند. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا نیز می تواند خال کوبی را به میزان قابل توجهی سبک کند. این به ویژه برای از بین بردن خال کوبی های سبز و سیاه مناسب است. جوهر تاتو با استفاده از طول موج خاصی ساخته می شود که از طریق پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود. جذب مکرر انرژی نور باعث از بین رفتن تاتو می شود ، به طوری که می تواند توسط سیستم های فیلتراسیون طبیعی بدن از بین برود. با ترکیب صحیح طول موج نور و تکرار پالس های آن ، جوهر با کمترین آسیب به پوست برداشته می شود.

البته علاوه بر کارهای پزشکی ، از لیزر کندال الکس در صنایعی مانند حکاکی ، مارک گذاری ، پوشش فلزی و سرامیکی نیز استفاده می شود. برخی از انواع لیزرهای دیود الكساندریت در سیتومتری جریان خون ، میکروسکوپ کانفوکال ، شکستگی سنگ کلیه و تشخیص فلورسانس استفاده می شوند. این لیزر به مراقبت زیادی احتیاج ندارد و در صورت استفاده توسط متخصص واجد شرایط. این به بیمار آسیب نمی رساند. به همین دلیل ، تقریباً در همه سالن های زیبایی از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا استفاده می شود و هیچ دستگاه دیگری با هدف از بین بردن موهای زائد توسط FDA تأیید نشده است.

این نوشته در لیزر ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *