info@iranlasers.com

راه ارتباط با ما

09109906078

تماس بگیرید

معرفی و خرید دستگاه لیزر مونالیزا

Rate this post

دستگاه لیزر مونالیزا

دستگاه لیزر مونالیزا برای مواردی مانند روشن شدن واژن ، سفت شدن واژن ، جوان سازی واژن ، لابیاپلاستی ، درمان مشکلات یائسگی ، درمان بی اختیاری ادرار در زنان و … استفاده می شود.

لیزر مونالیزا تاچ کاملاً تضمین شده و موثر است و با کمک آن می توان نتایج بسیار خوبی کسب کرد. نام دیگر لیزر مونالیزا تاچ ، لیزر واژن است که در مطب پزشکان زیبایی و جراحان زیبایی زنان یافت می شود.

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دانش مردم ، زنان دریافته اند که لیزر درمانی روش دشوار و خطرناکی نیست. لیزر واژن یکی از پر کاربردترین روش های درمانی است. بسیاری از خانم ها برای درمان مشکلات واژن و رحم خود به لیزر واژن اعتماد می کنند.

دستگاه لیزر مونالیزا چگونه کار می کند؟

از دستگاه خاصی برای اجرای لیزر مونالیزا تاچ استفاده می شود. دستگاه لیزر مونالیزا توسط شرکت ایتالیایی DEKA تولید می شود. با ساخت مونالیزا انقلابی در مسائل زنان به وجود آمد.

تمام استانداردهای مهم در ساخت این دستگاه رعایت شده و عملکرد مفید آن به اثبات رسیده است. دستگاه لیزر مونالیزا دارای گواهینامه CE در اروپا و مورد تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) است. علاوه بر این ، وزارت بهداشت ایران عملکرد و کارایی دستگاه لیزر مونالیزا را تأیید کرده است.

لیزر مونالیزا تاچ یک درمان تحریک کننده موثر برای ترمیم طبیعی بافت های واژن است. این روش تقریباً برای همه خانمهایی که کمترین درد و ناراحتی را دارند مناسب است. یکی از دلایل محبوبیت این روش در بین خانم ها این است که روش لیزر مونالیزا تاچ روشی بسیار ارزان ، غیر برشی ، کم تهاجمی و راحت است.

دستگاه لیزر مونالیزا چیست؟

لیزر مونالیزا تاچ انقلابی جدید در زمینه درمان و جوان سازی دستگاه تناسلی و واژن زنان است که از طریق پروب های مخصوص گاز دی اکسید کربن را به دیواره های واژن وارد می کند. این دستگاه با ایمنی ، دقت و سرعت بالا مستقیماً بر بافتهای دیواره واژن و پوشش غشایی آن تأثیر می گذارد و آنها را مجبور به تولید کلاژن و الاستین می کند. با ترشح این دو ماده ، رطوبت از بافت واژن از حالت خشک خارج می شود و به دلیل افزایش رطوبت در این ناحیه ، احساس طراوت و جوانی سلول های داخلی واژن بازیابی می شود. .

لیزر مونالیزا تاچ یکی از منحصر به فردترین فناوری های جهان است که در درمان انواع بیماری ها و مشکلات زنان و همچنین ایجاد ظاهری زیبا نتایج چشمگیر و خوبی دارد. لیزر مونالیزا تاچ در واقع یک سیستم واژن غیر جراحی است ، در این روش لیزر CO2 با پالس های بسیار کوچک به سطح و عمق واژن اعمال می شود تا پوشش واژن را تحریک کند.

دستگاه لیزر مونالیزا

دستگاه لیزر مونالیزا

درمان آتروفی واژن و خشکی با دستگاه لیزر مونالیزا

بیشتر زنان یائسه از خشکی واژن رنج می برند. خشکی واژن به دلیل کمبود هورمون های جنسی ، به ویژه استروژن ایجاد می شود. چندین روش درمانی برای خشکی واژن وجود دارد. اما یکی از بهترین راه ها استفاده از لیزر به نام لیزر مونالیزا است.

انواع جراحی های زیبایی واژن که برای رفع مشکلات ناحیه دستگاه تناسلی زنان انجام می شود عبارتند از: واژینوپلاستی ، فونوپلاستی ، پرینوپلاستی ، مونوپلاستی ، لابیاپلاستی. انتخاب روش مناسب به شرایط بیمار ، تجهیزات موجود و مهارت و تجربه پزشک بستگی دارد. در سال های اخیر ، جوان سازی واژن با لیزر مونالیزا به یکی از محبوب ترین روش های زیبایی واژن غیر جراحی تبدیل شده است.

مزایای دستگاه لیزر مونالیزا

به همین دلیل ، لیزر مونالیزا در حال حاضر یکی از جدیدترین روش های زیبایی غیر جراحی زیبایی واژن در نظر گرفته شده است. در این روش با کمک لیزر و اشعه های آن مشکلات ناحیه دستگاه تناسلی برطرف می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از لیزر برای جوان سازی واژن و از بین بردن مشکلات دستگاه تناسلی ایمن بودن و غیرتهاجمی بودن آن در مقایسه با سایر روشهای درمانی مانند جراحی است. از طرف دیگر ، عدم نیاز به بیهوشی ، عدم نیاز به استراحت پس از لیزر و هزینه کم و عوارض جانبی از دیگر مزایای لیزر مونالیزا است. به دلیل مزایای فراوان لیزر مونالیزا تاچ ، این روش در حال حاضر یکی از متداول ترین روش ها برای درمان مسائل و بیماری های دستگاه تناسلی است.

کاربرد دستگاه لیزر مونالیزا

دستگاه لیزر مونالیزا با تحریک فعالیت متابولیکی فیبروبلاست ها و سنتز بیولوژیکی کلاژن ، مستقیماً بر مخاط واژن تأثیر می گذارد. به این ترتیب ، واژن سالها جوان می شود ، اجزای جنسی حیاتی را بازیابی می کند و رطوبت ، ضخامت بافت همبند و اپیتلیوم به حالت طبیعی برمی گردد. نتیجه نهایی افزایش کشش ، سفت شدن و از بین بردن گشاد شدن واژن است. با بازیابی حالت طبیعی سلولهای اپیتلیال ، شرایط طبیعی تغذیه باکتریهای لاکتوباسیلوس بازیابی می شود. این بدان معنی است که اسیدیته (pH) کاهش می یابد و بنابراین سد اسید در برابر پاتوژن دوباره فعال می شود. به این ترتیب غشای مخاط ترمیم شده و پس از سالها عملکرد فیزیولوژیکی خود را بازیابی می کند.

اما این دستگاه نه تنها درمانی است ، بلکه در پیشگیری نیز موثر است. با کمک درمان های مونالیزا تاچ ، می توان روند پیری را کند کرد و عملکرد پوشش واژن را حفظ کرد. این دستگاه روشی ساده و ایمن برای همه زنانی که می خواهند به روابط جنسی خود برگردانند ارائه می دهد. از آنجا که این روش کاملاً غیرتهاجمی است. یکی از روش هایی است که تقریباً بدون درد و سرراست است. اگرچه ممکن است هنگام ورود کاوشگر به کانال واژن کمی احساس خشکی و ناراحتی کنید. اما باید توجه داشت که این احساس گذرا و موقتی است و به زودی از بین می رود. لازم به ذکر است که پوست لب بسیار حساس است ، اما زمان بهبود آن بسیار سریع است.

دستگاه لیزر مونالیزا

دستگاه لیزر مونالیزا

به چند جلسه درمان لیزر مونالیزا نیاز دارم؟

توجه داشته باشید که اگر کاندیدای مناسبی برای لیزر واژینال هستید ، بسته به شدت مشکل ، برای حفظ نتایج ، اغلب به مدت 3 تا 5 جلسه درمانی نیاز خواهید داشت. در پایان دوره درمان ، بسته به نحوه پاسخ شما به درمان های لیزر CO2 واژن ، این روش باید 1-2 بار در سال تکرار شود. با این حال ، این می تواند در هر بیمار متفاوت باشد.

عملکرد دستگاه لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا قادر است بسیاری از بیماری های زنان را با کمک لیزر خاصی به نام CO2 درمان کند. به راحتی و به راحتی مشکلاتی را که در سال های اخیر به دارو یا جراحی نیاز داشتند برطرف کند. این دستگاه مجهز به هندپیس های مختلف است. با تغییر این هندپیس ها و اعمال تغییر در فرکانس و شدت اشعه های لیزر ، می توان عملکرد دستگاه را برای موارد خاص تنظیم کرد. اصولاً این دستگاه با استفاده از پانل پیشرفته خود قابل تنظیم برای درمان بیماری های مختلف است.

چرا دستگاه لیزر مونالیزا

برای درمان خشکی واژن ، لیزر از اسکنر مخصوص خود برای تشخیص بافت های مشکل ساز استفاده می کند. سپس شروع به ارسال پالس های کوچک از لیزر به سطح واژن (لایه اپیتلیال) و به عمق آن می کند. نتیجه زخم های بسیار کوچکی در سطح واژن است که باعث می شود بدن شروع به ترمیم و ایجاد بافت جدید کند. نتیجه نهایی یک درمان کامل برای خشکی واژن و همچنین جوان سازی واژن از طریق تولید کلاژن توسط بدن است.

نویسنده :

نظرات :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی

Call Now Buttonتماس با ما