هایفو 4 بعدی یا هایفو هفت بعدی؟

هایفو 4 بعدی بهتره یا 7 بعدی
5/5 - (3 امتیاز)

در این مقاله می خواهیم هایفو 4 بعدی و هایفو 7 بعدی را با هم مقایسه کنیم. کدام یک برای مشتریان ما بهتر است؟ هایفو 4 بعدی یا هایفو 7 بعدی؟ کدامیک پاسخگوی نیاز مشتریان ماست؟

هایفو 4 بعدی چیست؟

هایفو4 بعدی نسل جدید دستگاه اولتراسوند هایفو است. اثرات فوق العاده امواج فراصوت پرانرژی (HIFU) برای سفت شدن پوست و جوانسازی پوست به اثبات رسیده است. تکنیک های پیشرفته اولتراسوند با انرژی بالا برای طراحی دستگاه های هایفو 4 بعدی استفاده شده است.

هایفوتراپی چهار بعدی خطوط ریز روی صورت را از بین می برد و با سفت کردن پوست، تحریک تولید کلاژن و افزایش خاصیت ارتجاعی، افتادگی پوست، بدن و چین و چروک های صورت را بهبود می بخشد.
هایفو چهار بعدی همچنین برای لاغری پوست و شکستن سلول های چربی و در نتیجه دفع بهتر آنها از طریق سیستم لنفاوی استفاده می شود.

دستگاه HIFU چهار بعدی انرژی اولتراسوند عمیق را به عمق پوست منتقل می کند تا این کار را انجام دهد. امواج HIFU 4 بعدی از لایه اپیدرم عبور می کند و هیچ آسیبی به لایه بالایی پوست وارد نمی کند و بسته به کارتریج مورد استفاده می تواند تا عمق مورد نظر نفوذ کند.

HIFU 4D  یک اثر حرارتی بر روی فیبرهای کلاژن پوست اعمال می کند، سیستم آپونورتیک عضلانی سطحی را تحریک می کند و به معنای واقعی کلمه بافت چربی را تجزیه می کند. پوست لیفت و سفت می شود. نتایج اولیه هایفو 4 بعدی بلافاصله پس از انجام آن قابل مشاهده است که رضایت مشتریان را بسیار جلب خواهد کرد. اما نتایج اصلی 4-5 ماه پس از انجام درمان هایفو قابل مشاهده خواهد بود.

ضمن اینکه در نظر بگیرید  در هایفو 4 بعدی بلک اولترا از یک هندپیس واژینال جهت جوانسازی ناحیه ی واژن نیز استفاده می گردد.

هایفو 4 بعدی یا هایفو 7 بعدی؟

هایفو7d چیست؟

دستگاه هایفو 7 بعدی اولترامیج یا نوع ایستاده آن اولترافورمر از انرژی اولتراسوند برای سفت کردن پوست و کاهش چربی های ناخواسته در نواحی خاص استفاده می کند. در این فرآیند انرژی متمرکز شده و به عمق لایه های پوست نفوذ می کند و باعث ایجاد اثرات حرارتی (گرما) می شود.

انرژی اولتراسوند در دستگاه 7d‌ متمرکز شده و سپس در یک نقطه کانونی کوچک در پوست هدف قرار می گیرد. این امر باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین و تخریب چربی ها می شود.

الاژن و الاستین از عوامل اصلی جوانی پوست هستند. این امواج هیچ آسیبی به پوست یا بافت اطراف وارد نمی کند اما بافت مورد نظر را جوان می کند. در نتیجه، دستگاه های هایفو 7 بعدی می توانند لایه های عمیق پوست را هدف قرار دهند تا بدون سوزن یا جراحی صورت را سفت و جوان کنند.

هایفو 4بعدی در مقابل هایفو 7 بعدی؟ کدامیک بهتر است؟

تفاوت اصلی دستگاه های 4 بعدی . 7 بعدی در سرعت کار و تعداد کارتریج است.7D HIFU دارای بیشترین تعداد کارتریج یعنی 7 عدد در هفت عمق مختلف است که می تواند به خوبی برای لاغری نواحی خاصی از بدن و جوانسازی و بلند کردن تمام قسمت های صورت و گردن حتی اطراف چشم و دهان استفاده شود. هایفو 7 بعدی بسیار عالی است.

دستگاه های HIFU 7D دارای دو حالت تک شات و عملکرد مداوم هستند. می توانید دستگاه را در حالت پیوسته قرار دهید و با یک بار فشار دادن دکمه مشاهده کنید که عکس ها تکرار می شوند تا اینکه برای بار دوم دکمه را فشار دهید. هر بار که دکمه کارتریج را فشار دهید تنها یک شلیک در حالت تک شلیک وجود دارد.

نتایج درمان هایفو 7 بعدی یک تا دو سال دوام می آورد، اما میزان تولید کلاژن در پوست بیشتر از قبل خواهد بود. هنگام انجام هایفو درمانی با دستگاه های قدیمی تر، بیمار کمی احساس درد می کند، اما با درمان هایفو 7 بعدی، همه چیز تقریبا بدون درد و سریع خواهد بود.

هایفو ۷ بعدی سرعت عمل بیشتر 7 کارتریج جدیدترین تکنولوژی محبوب تر نقطه فوکوس کوچکتر (دقیق تر) کار در 7 لایه پوست
هایفو 4 بعدی سرعت عمل کندتر 4 کارتریج تکنولوژی قدیمی تر کمتر محبوب نقطه تمرکز بزرگتر کار در 4 لایه پوست

ملاحظات نهایی

هایفو 7 بعدی جدیدترین فناوری در درمان هایفو است و به این ترتیب محبوبیت بیشتری نسبت به هایفو 4 بعدی دارد. اما ملاحظات دیگری نیز وجود دارد که ناگزیر هر مشتری را به انتخاب 7D HIFU نسبت به فناوری های قدیمی تر سوق می دهد.

  • 7D HIFU نقطه فوکوس کوچکتری نسبت به سایر دستگاه های HIFU دارد. در نتیجه، اولتراسوند متمرکز با انرژی بالا انرژی را با دقت بیشتری به لایه بافت پوست هدف منتقل می‌کند و در نتیجه یک اثر انعقادی حرارتی بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف ایجاد می‌کند. این انرژی متمرکز، در حالی که تکثیر فیبرهای کلاژن و الاستین را تحریک می کند، به طور چشمگیری راحتی را بهبود می بخشد و ظاهری عالی با پوستی سالم، محکم و الاستیک به شما می دهد.
  • یک دستگاه HIFU 7D دارای هفت کارتریج مختلف است که به شما امکان می دهد در 7 لایه مختلف پوست کار کنید. کارتریج های 1.5، 2، 3، 4.5، 6 و 13 میلی متری. کارتریج ها از 6 به بعد وارد بافت چربی زیر پوست می شوند و استفاده از درمان هایفو را از جوان سازی به لاغری و کاهش سلولیت تغییر می دهند.
  • یک دستگاه HIFU 7D با دو هندپیس مختلف ارائه می شود. یک هندپیس برای صورت برای جوانسازی و یک هندپیس دیگر برای بدن برای اهداف لاغری و لیفتینگ وجود دارد.
  • 7D HIFU از نظر نتایج بهتر از دستگاه های HIFU قدیمی است و قدرت فوق العاده ای دارد. اثرات درمانی هایفو در این مورد یک تا دو سال باقی می ماند و میزان کلاژن سازی در پوست بیشتر خواهد بود.
  • به این واقعیت اضافه کنید که مشتری معمولاً هنگام انجام درمان هایفو با دستگاه های قدیمی تر احساس ناراحتی می کند، اما فناوری 7D HIFU در مقایسه با درد بسیار کمتر و همچنین بسیار سریعتر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *