معرفی دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس

امتیاز بدهید به این post

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس  UltraPulse® برای کسانی که خواستار بهترین ها هستند

چگونه میتوان از دستگاه لیزر UltraPulse بهره مند شد؟

وقتی صحبت از دقت و کارایی بالا می شود ، دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس  بهترین راه حل است. هم اکنون ، دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس یک سیستم لیزر CO₂  که برای پزشکان و مراکز جراحی که خواهان بهترین ها برای خود و سیستم لیزر خود هستند ، ارائه میدهد. دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس  به طور دقیق برای پزشکان ساخته شده است. و بر اساس دهه ها تجربه جمع آوری شده است.

هم اکنون ، لیزر CO₂ UltraPulse را برای شما به ارمغان می آورد. سیستم UltraPulse DUO برای ارائه  لیزر CO₂   از طریق یک بازوی مفصلی یا فیبر لیزر طراحی شده است  و با دستگاه UltraPulse بسیار سازگار است، همچنین شما می توانید با این دستگاه از دقت بالا برای دسترسی به آناتومی های سخت برخوردار باشید. برای اطمینان از حالت منفرد و برای مراقبت از بیمار بین تحویل انرژی CO₂  متناوباً جایگزین می شود.

با ترکیب دقت و حساسیت  شما می توانید برای رفع چالش های غیر منتظره آماده باشید. در طی کار با استفاده از مجموعه زیادی از ابزارها قادر هستید که با یک عملیات کامل بدون نیاز به اقدامات اضافی و بدون بستری شدن در بیمارستان  کار را به اتمام برسانید. در نتیجه به نتایج نمونه پاتولوژیک کنترل شده دست پیدا میکنید. ارزش واقعی در آسیب شناسی و هدف اصلی در عملکرد کار در یک اتاق تمیز و پاک میباشد.

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس

مزایای دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس

حفظ زیاد نتایج ، ظرافت در بافت مجاور چسبندگی و زمان بهبودی کم از عوارض جانبی کم این دستگاه می باشد. خارج از مکان های سنتی یا به صورت دوره ای تحت شرایط بیهوشی موضعی درمان را پیش ببرید.

  تلفیق دقت بی نظیر و انعطاف پذیری

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس ترکیبی از دقت بی نظیر است و  به همراه اسکن دیجیتال با قابلیت نمایش فیبر لیزر CO₂  است. اسکنر انرژی لیزر را به داخل شکل هندسی که کاربر تعریف می کند ارسال میکند. حرکت سریع اسکنر ، سریعتر از توانایی ت دست انسان است و تحویل انرژی و کل عملیات را با بالاترین دقت به انجام می رساند ، در نتیجه:

 • حداکثر کنترل طول برش ، فرسایش منطقه و عمق درمان
 • تعامل بافت تکرار شده ، سفارشی به آناتومی بیمار و شکل آن بافت نامطلوب
 • حرکت سریع اسکن CO₂ممکن است در مقایسه با لیزر معمولی جراحی میکروسکوپ زمان عمل را کاهش می دهد.

لیزر دیجیتال با ارائه کنترل دقیق و درمان خودکار نواحی وسیع بر روی تارهای صوتی در اشکال وخطوط و دایره هایی که با آناتومی مطابقت دارند تاثیر میگذارد و یک تکنیک دقیق وبسيار سريعتر از روشی است که کنترل میکروکنترلر توسط دست  یک انسان حاصل میشود.

منوی دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس

فیبر لیزر CO بسیار با دوام و قابل اجرا است.

CO₂ کربن دی اکسید به همراه مجموعه ای از ابزار عملیاتی اختصاصی، اجازه می دهد تا به انواع آناتومی مختلف دسترسی آسان داشته باشید و همچنين گزینه های مختلف درمانی را فراهم می کند.

پرتو قابل تنظیم

موقعیت یابی دقیق را برای اطمینان از بافت مورد نظر امکان پذیر می کند. در تسهیل عملکرد و با توجه به هزینه بر بودن می تواند در طول استفاده تجزیه و احیا شود.

60٪ انتقال انرژی بیشترکه امکان تحویل کافی انرژی لیزر  را فراهم می کند

30٪  پرتو فیبر بلند براي راحتی بیشتر در حوزه عملیاتی و قابلیت های گسترده فرمان را فراهم می کند. در مقایسه با سایر الیاف CO₂

لیزر CO₂  اسکن فناوری پرتو رایگان استاندارد طلایی برای جراحی گوش و حلق و بینی را داراست. جراحان غالباً با بیمارانی روبرو می شوند که به  بينايي دسترسی ندارند. با استفاده از CO₂  و يكپارچه سازي پرتو آزاد ومحلول ليزركه فقط در دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس موجود است،ما  قادر به ارائه درمان های بی نظیردر دستگاه هوايي هضم و حنجره با تجزيه و تحليل كامل و دقيق هستیم.

رابط کاربری پیشرفته آن نه تنها کاربر پسند و آسان است بلکه توانایی آن را نیز فراهم می کند مجموعه ای از پارامترها را در طی یک روش شخصی سازی و ذخیره کنید.

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس کاملترين  ابزار جراحی

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس یک لیزر پیشرفته با کنترل رایانه ، کاربر پسند CO₂ است.

این لیزر مبتنی بر لیزر CO₂ لوله ای که تا 60 وات نیرو تأمین می کند ثبت شده است. می تواند یک سری پالس های با اوج قدرت بالا در دوره زمانی کوتاه تولید کند. درطولانی مدت ، انرژی لیزر بسیار سریع تولید می شود ، که در نتیجه بخار شدن بافت هدف بدون ایجاد آسیب قرار می گیرد.

با حالت های لیزینگ دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس و مداوم موج را می توان با توجه به فعل و انفعال بافتی مورد نظر انتخاب کرد که شامل سه حالت های قرار گرفتن در معرض موج شامل (تکرار ، منفرد و ثابت) میباشد و کنترل زمانبندی شده تولید انرژی کامل را امکان پذیر می کند.

دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس UltraPulse  در برنامه های جراحی که نیاز به فرسایش ، برداشتن ،برش و انعقاد بافت نرم دارد استفاده میشود.و طیف گسترده ای از علائم استفاده لیزر را تضمین می کند.

سیستم به طور کامل در مرکز مراقبت های بهداشتی استفاده می شود. لیست جزئی از علائم شامل:

 • گوش و حلق و بینی

و ضایعات خوش خیم و بدخیم: دهان ، بینی ، حلق ، حنجره ،تراشه و گوش. پاپیلوماتوز ،لوزه ، برونکوسکوپی ، ساب گلوت و تراشه، استنوز ، استاپدوتومی ،کلستئاتوم ، میرینگوتومی

 • زنان

(از جمله لاپاراسکوپی وجراحی با کمک رباتیک)

آندومتریوز ، برداشتن رحم، چسبندگی رحم، میوم و میکروب ،

تخمدان و کیست های فولیکول.

فرسایش رباط رحم ، هیسترکتومی ، همبستگی،دهانه رحم

 • عصب شناسی

(نشانه های عصبی)برای درمان سیستم عصبی مرکزی استفاده میشود. از جمله : تومورهای حفره خلفی ،نورکتومی محیطی،تومورهای خوش خیم و بدخیم و کیست ها، نوروم های صوتی ،لیپوماها شریانی،ناهنجاری  هیپوفیز وتومورهای غده.

فناوری دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس

فناوری دستگاه UltraPulse لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس شواهد بالینی قابل توجهی را در طول سالها ارائه و منتشر کرده  است که در مجلات معتبر بررسی شده.

 اطلاعات ریسک(خطر)

لیزر CO₂ (طول موج 10.6 میکرومتر) فقط برای استفاده توسط پزشکان آموزش دیده در نظر گرفته شده است. تنظیمات درمانی نادرست و استفاده از این فناوری می تواند خطر صدمه جدی به بیمار و پرسنل عملیاتی را ایجاد کند.

 استفاده از لیزر CO₂ در مواردی که یک عمل بالینی با دسترسی یا سایر ملاحظات عمومی عملیاتی که نیاز به بیهوشی دارد ، ممنوع ومنع مصرف دارد.خطرات ممکن است شامل آسیب حرارتی بیش از حد و عفونت باشد.

لیزر Co2 چگونه کار می کند؟

لیزر Co2  از روش سطحی سازی لیزر فرکشنال استفاده می کند. در این روش ستون های میکروسکوپی در بافت پوست هدف ایجاد می شود. این ستونهای برداشته شده از پوست قسمتهای دیگر درمان نشده را احاطه کرده و باعث تحریک بافت پوست برای ترمیم و بازسازی و ایجاد کلاژن برای جوان سازی پوست می شود.

شاید ندانید که لیزر کسری CO2 دارای پرتوی لیزر با طول موج 10600nm است و عمق نفوذ بیشتری نسبت به لیزر اربیوم خواهد داشت. بنابراین ، قسمت کمی از لیزر به سطوح بالای پوست جذب می شود و بقیه لیزر به سطوح عمیق پوست نفوذ می کند. و شامل درمان بدون خونریزی و با نتایج فوری و واضح برای بیمار خواهد بود.

با نفوذ لیزر به لایه های عمیق پوست ، شاهد انقباض بافت و بازسازی ساختار بافت هدف خواهیم بود ، مشکلی که با استفاده از لیزر اربیوم قابل حل نیست.

کاربردهای درمانی لیزر CO2

 • چین و چروک ها را کاهش داده و از بین می برد.
 • لکه ها ، آکنه و جای زخم را کاهش می دهد.
 • آسیب های خورشید به پوست صورت ، گردن ، شانه ها و دست ها را ترمیم می کند.
 • کاهش رنگدانه های عمیق (رنگدانه های تیره یا لکه های قهوه ای روی پوست).
 • ترمیم عمیق تر چین و چروک ، اسکارهای جراحی ، منافذ ، ضایعات عروقی.
 • درمان جای زخم ، سوختگی و جراحی.
 • درمان پیری و رنگدانه سازی پوست.
 • پوست آسیب دیده سبک را شفاف می کند.
 • خطوط و چروک های ظریف را کاهش می دهد و افتادگی پوست را درمان می کند.
 • حفره ها و منافذ پوست را میبندد.
 • درمان کامل جوش های صورت و بدن.

سازوکار دستگاه لیزر کربن دی اکسید اولترا پالس UltraPulse بدین صورت است که (به جای تابش پرتوی بزرگ نور لیزر در لیزرهای قدیمی) ستونهایی از نور لیزر با اشعه های بسیار باریک میکرون به سطح پوست می تابند ، به طوری که نواحی سطح پوست ( اپیدرم) از این مناطق بدون تابش یا سالم است و پوست به سرعت ترمیم می شود.

نواحی سطح پوست (فاصله بین نقاط) آسیب نمی بینند و بیشتر نور ساطع شده توسط این نوع لیزر به لایه میانی  با عمق نفوذ حدود یک تا دو میلی متر نفوذ می کند .

کلاژن پوست در ناحیه مدنظر و نور حاصل از این لیزر در این ناحیه باعث تشکیل کلاژن های جدید می شود و به تدریج طی 2 تا 4 ماه چین و چروک های پوست به طور قابل توجهی کاهش می یابد و پوست شل می شود و افت می کند.

این نوشته در لیزر ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *